Недитячі ціни на дитячі речі, або скільки коштує набір школяра

Якщо збирати дитину в школу, оптом вийде не менше 3500 гривень, це враховуючи знижки в інтернет-магазинах.

Найбільше в цьому році прийдеться витратитися на товсті зошити. Їх вартість в середньому складе 255 гривень за 15 штук.

Вартісними також є рюкзаки – 478 гривень, демісезонне взуття – 370 гривень, дитяча сорочка – 295 гривень, Ці товари за рік подорожчали на 80-130 гривень.

Якщо дитині захочеться більш модний рюкзак, можна обрати з парусини або бавовни з просоченням від дощу, розповідає podrobnosti.ua.

Такий рюкзак коштуватиме близько 1500 гривень.

Для школярів необхідними покупками будуть ручки кулькові, олівці кольорові, олівці графітні, зошити; обкладинки для зошитів, обкладинки для підручників, ластик, ножиці, лінійки, точилка, підставка для підручників, альбом для малювання, пензлик, фарби, клей, кольоровий папір, картон, ластилін та папка для зошитів.

Решту потрібно обирати залежно від вимог навчального закладу та потреб дитини.

Щоб зібрати дитину в школу варто скласти список необхідних покупок. Найкраще це зробити в домашній обстановці, беручи до уваги побажання або переваги дитини.
Обрати торгову площадку для покупок: критеріями для вибору повинні бути ціновий діапазон торгової точки, якість і асортимент, віддаленість від дому та дотримання правил торгівлі, в тому числі, щодо повернення товару. Скласти план шопінгу: дата і час та визначити бюджет.