Не можеш перестати їсти солодке? Біблія тобі допоможе!

Йдеться про щось більше, ніж про спротив спокусі.

Якщо солодке стоїть у тебе десь під рукою, то ти знаєш, як тяжко втриматися від того, щоб його з’їсти. Ти можеш заради здоров’я зменшити кількість цукерок або шоколаду, які поїдаєш. А може, ти стараєшся зовсім їх усунути на Великий Піст?

Боротися зі спокусою

Незалежно від причини відмови — це може бути дуже тяжким, особливо коли довкола так багато спокусливого смачненького… Може, тобі це навіть на думку не спадало, але Біблія має тобі що сказати на цю тему. Так є, бо Слово Боже завжди нас запрошує глибше поглянути на щоденні проблеми, яким ми противимося. У Святому Письмі є чимало фрагментів, особливо в Посланні до коринтян, де нам нагадується, що відмова від улюблених речей (таких, як перекуси), може служити багатьом добрим цілям.

Шануймо наші тіла

По-перше, Біблія нам нагадує, що ми повинні шанувати наші тіла і ставитися до них добре. «Хіба ж не знаєте, що ваше тіло — храм Святого Духа, який живе у вас? Його ви маєте від Бога, тож уже не належите до себе самих» (1Кор 6,19). Святе Письмо також нагадує нам, що, дивлячись на Бога, ми можемо зміцнити нашу волю. Він дає нам шанс зростати в нашій вірі й дозволяє нам пізнати Його міць у наших слабкостях: «Та Він сказав мені: “Достатньо тобі моєї благодаті, бо моя сила виявляється в безсиллі”. Отож, я краще буду хвалитися своїми немочами, щоб у мені Христова сила перебувала. Тому я милуюся в немочах, у погорді, у нестатках, переслідуваннях та скорботах Христа ради; бо коли я немічний, тоді я міцний» (2Кор 12, 9-10). І, нарешті, противлячись тому, що для нас легко доступне, ми доводимо собі, що ми здатні до правильних рішень. Щоразу, коли кажемо «ні» цій малій солодкій учті, ми кажемо «так» кращій стежці. Тож продовжуй добру працю, і якщо потребуєш невеликої допомоги в боротьбі з цукром — озбройся до цієї боротьби словами св.Павла: «Ось чому ви мусите надягнути повну зброю Божу, щоб за лихої години ви могли дати опір і, перемагаючи все, міцно встоятися (…) Візьміть щит віри, яким здолаєте згасити всі стріли лукавого. Візьміть також шолом спасіння і меч духовний, тобто слово Боже» (Еф 6, 13-17).
Джерело: CREDO: https://credo.pro/2019/04/234446?fbclid=IwAR1kqqf1WbbvC4vwD-v9r4HKwc639nrbC6C9knEQ1B94GpgjfdKOKMDBIVg