Не Париж: назвали найромантичніше місто світу

Напередодні Дня усіх закоханих експерти компані Spa Seekers назвали найромантичніше місто у світі. Цьогоріч переміг Нью-Йорк.

Фахівці проаналізували 66 міст, враховуючи п’ять факторів, передає Travel + Leisure.

Перший – місто, в якому, найімовірніше, респонденти освідчились. Враховували і хештеги у соц.мережах. Такі як #engaged (заручини), #heproposed (освідчились тут) і #isaidyes (я сказала “так”). Другий фактор – статистика про укладені шлюби. Третій – романтичні можливості для ЛГБТ-спільноти. Враховували і дані про сексуальну активність, а також кількість романтичних повідомлень у соціальних мережах.

Використовуючи усі отримані дані, у Spa Seekers з’ясували, що найромантичніше місто у світі – Нью-Йорк. За останні півроку тут зробили найбільше пропозицій руки і серця. Окрім того, американський мегаполіс став дев’ятим з числа найбільш сексуально активних міст у світ,і та четвертим за кількістю укладених шлюбів. А ще його назвали найкомфортнішим містом для ЛГБТ- спільнот.

Другим містом у переліку найромантичніших став Лондон. Місто також на четвертій позиції у рейтингу найбільш сексуально активних.

До топ-10 найромантичніших міст світу увійшли Лос-Анджелес, Париж, Чикаго, Берлін, Сан-Франциско, Сідней, Майамі та Мельбурн.

Газета.юа