Не підходь до мене: найбільш образливі знаки зодіаку

Ти можеш голосно кричати, що не віриш в астрологію, а нишком читати свій щоденний гороскоп. Ти можеш з піною у рота доводити, що характеристики знаків зодіаку – повна нісенітниця, а потім сперечатися: “Ей, чого це Тельці вперті? Сам ти упертий, а Тельці дуже поступливі!” Сьогодні пропонуємо тобі список найбільш уразливих знаків зодіаку. І якщо ти – представник одного з них – не ображайся.

  1. Близнюки

“Ні, я зовсім не образилася, я просто зробила висновки”. Подвійні знаки зодіаку часто в усьому бачать дві сторони медалі і не можуть остаточно вирішити будь-яке питання: зробити ремонт або не потрібно, похвалити співробітницю за добре зроблену роботу чи ні, образитися на друга за зауваження або не варто. Тому потрібно бути обережним: 5 хвилин тому Близнюки говорили, що все нормально і сміялися над невинним жартом в свою сторону, але через півгодини можуть смертельно образитися. А потім знову передумати. Варто відзначити, що Риби і Терези (теж подвійні знаки зодіаку) – виняток і уразливістю не відрізняються.

  1. Діва

Діви близько до серця сприймають будь-яке зауваження і дуже засмучуються. Особливо жінки-Діви. Часто вони можуть інтерпретувати чужі слова неправильно і образитися на порожньому місці, тому формулювати думки в присутності представників цього знака зодіаку потрібно обережніше. При цьому, образу Діви розпізнати не завжди просто – вона буде мило посміхатися, а в душі – переживати і всю ніч не спати, обдумуючи, чому ж коханий сказав: “Ми не поїдемо на вихідні в аквапарк”. Ні, ви не поїдете не тому, що ти товста, а тому що твій чоловік в цей день буде клеїти шпалери твоїй мамі на дачі.

  1. Водолії

Представники цього знака зодіаку, на відміну від Діви, – не тихушники. Якщо Водолій ображається – це помітять всі. Він не приховає ні краплі нахлинувших негативних емоцій і буде довго дутися, відстоюючи свою точку зору до останнього. Однак якщо Водолій зрозуміє, що не правий – визнає і вибачиться (але все одно ще трохи продовжить дутися в глибині душі). І на замітку: якщо дівчина-Водолій запитає, чи личить їй нова спідниця, ні в якому разі не можна говорити: “Так, норм!” Правильна відповідь: “Так, тобі ДУЖЕ добре в ній, клас, дуже тобі личить!” (інакше вона її більше не одягне).

  1. Лев

Горді Леви частіше мають дві точки зору: свою і неправильну. Не дай бог зробити зауваження представнику цього знака зодіаку – на тебе з риком накинуться зі звинуваченнями в некомпетентності і смертельно образяться (але при цьому скажуть: “Та я не образилася, А ОСЬ ТИ!..”) Боротися за своє до останнього і відстоювати правоту – класний скілл, але бути трохи гнучкіше не завадило б. Зате будь впевнена: якщо в присутності Лева хтось кине в твою сторону хоч один кривий погляд – це буде останній раз, коли “кривдник” подивився взагалі на кого-небудь.