“НЕ ТОМОСОМ ЄДИНИМ”: 16 ПРИЧИН, ЧОМУ КРЕМЛЬ РОЗПОЧАВ ІНФОРМАЦІЙНУ ВІЙНУ ПРОТИ ПОРОШЕНКА РУКАМИ УКРАЇНСЬКИХ ЗРАДОФІЛІВ

2019 рік, січень. Президент Порошенко – 5 років.

1] Асоціація з ЄС;

2] Безвіз з ЄС;

3] Реформа системи держзакупівель «ProZorro»;

4] Українська армія в десятці найсильніших армій Європи;

5] Реформа децентралізації в Україні;

6] Побудовано та відремонтовано тисячі кілометрів доріг;

7] Побудовано 207 нових заводів;

8] Деолігархізація;

9] Націоналізація «Укртелекому» і «Приватбанку»;

10] Банківська система у 2018 році вийшла в прибуток;

11] Нафтогаз вийшов в прибуток;

12] Нафтогаз виграв суд у Газпрому і відсудив 4.6 мільярда $;

13] Ощадбанк виграв суд у РФ і відсудив 1.3 мільярда $;

14] За 11 місяців 2018 року, державний бюджет України виконано на 100,2%. Перевиконання склало 1,8 мільярда гривень;

15] Золотовалютний запас України зріс до 20.8 мільярда $;

16] Православна Церква України отримала Томос про автокефалію і стала незалежною від впливу Москви.

Тепер необхідно подумати … Може це і є список причин, через які кремль і наші олігархи просто з га….м змішують Пороха, використовуючи всі свої інформаційні можливості (ТБ, преса, купуючи журналістів і блогерів сотнями і тисячами, використовуючи тисячі ботів)?

Дайте відповідь самі собі, ті, які кричать, що Порох не бореться з олігархами … А чому вони його так топлять?

І найголовніше, про що йде мова… кремль і олігархи, поширюючи га….зраду, використовують мізки людей, які лінувалися і лінуються аналізувати інформаційні потоки, перетворюючись в зрадофілів. Жоден з телеканалів не розповість про витрачені 700 млн грн на армію з благодійного фонду Порошенка або сплачених 1,6 млрд грн податків за найближчий звітний рік. І ще багато чого різного, нецікавого власникам ТБ каналів та інтернет – інформаційних ресурсів.

Ні. Не розкажуть.

Завдання у них інше – загнати населення в моторошний депресняк, довести неспроможність нинішньої влади, проявити і посилити всі помилки, заховати від очей і вух усі досягнення.

У них це непогано виходить, особливо якщо врахувати те що цьому НІХТО не протидіє, окрім інформаційних волонтерів у мережі Фейсбук.

Так ось, я оцінюю, що ЗРАДОФІЛИ – це найкраще досягнення кремля і олігархопропаганди. Вони – найнадійніші воїни кремля … .вони повторюють, не замислюючись, слово в слово усі забаганки кремля і наших олігархів. Вони здійснюють інформаційний опір для країни, але при цьому самі НЕ РОЗУМІЮТЬ цього. Їм здається що вони мають рацію, адже Порох – злодій … і ще він обіцяв і не зробив. Вони щосили вміють і знають де знайти кремлеролик про Пороха, з якого видно усі факапи Порошенко, не розуміючи самої суті будь-якого ролика, картинки, групи.

Все це створюється кимось, для когось і чогось, за чиїсь дуже чималі гроші. Невже так складно задуматися над простим питанням: А кому це потрібно?

Може все таки варто задуматися над тим, яку інформацію ви споживаєте? Ми ж їмо з чистого посуду, миємо руки з милом перед їжею. Так чому тоді споживаємо інформацію з смітників, громадських туалетів?

Ніхто не каже, що немає помилок у Порошенка. Вони є і їх чимало, у різних сферах. Але він бореться проти путіна, знищуючи його на міжнародному рівні на всю. І це ж не означає, що треба зраджувати інтереси країни, працюючи на путіна дискредитувати владу країни, але зрадофілам так не здається.

Вони пам’ятають, як отче наш, усі не виконані обіцянки Пороха. У них ворог не в кремлі, а на Банковій…

Якщо сприймати посаду Президента як царя, а багато зрадофіли саме так її і сприймають, то весь логічний наступний ряд для них зрозумілий. Порох несе відповідальність за весь негатив навколо зрадофілів, а його поки вистачає на всіх нас. Але чомусь вони думають, що в кабінеті Пороха стоїть пульт управління всіма можливими видами зради. Системою проти системи боротися дуже непросто, та й ми не в Грузії живемо, де населення Київ і Васильків.

Є маса протирічь. Та навіть у самій Раді. Там стільки інтересів фінансових груп, що я до сих пір сам не можу зрозуміти, як вдалося прийняти таку кількість законів, які працюють проти інтересів самих же цих груп, та й депутатів персонально. Найближчий приклад, відкриті дані про власність депутатів.

Порушені причинно-наслідкові зв’язки не дозволяють нашим зрадікам)) зробити кілька простих висновків що їдеш ти по новій відремонтованій дорозі, з новим встановленим освітленням, повз нового або повністю відремонтованого дитячого садка або школи в сторону аеропорту для поїздки в Європу. Чому? Та тому що квиток до Відня вийшло купити за 25 євро і можна ж кави випити в одній з прекрасних кафешок австрійської столиці, та й віза ж не потрібна…

…Але ж ні…Порох – злодій, він обіцяв і не виконав.

Може все таки треба навчитися дотримуватися інформаційної гігієни? А якщо це складно, то існує один мега-спосіб.

Давайте ділитися лише позитивними новинами, без зради. Є чітке відчуття що це нас врятує!

…Усім успіхів у битві з найважчим ворогом в своєму житті – з самим собою…

Джерело: Анатолій Бурбеза.

“Рівненські Новини”