Новий рік 2020: рік якої тварини буде, як та де його зустріти

Людині властиве бажання заглядати в майбутнє, а Новий рік – магічний час. Багато хто вірить, що тварини-тотеми здатні впливати на життя людей. Тренд останніх років – зустрічати Новий рік згідно з китайським календарем. Отож, давайте розберемося, 2020 рік – якої тварини за східним (китайським) гороскопом та як його зустрічати.

2020 рік – рік білого металевого Щура (Пацюка). Це тварина з особливим характером та особливими якостями.

Характеристика 2020 року

Якщо коротко – то 2020 рік буде сприяти тим, хто, як і його тотем-покровитель, – щур – є амбітним та розумним. Щур – надзвичайно цілеспрямована тварина. Вона не шукає легких шляхів для досягнення власних цілей. Ще одна властива ознака цих тварин – впертість. Саме тому багато людей цього року не будуть відступати від намічених цілей.

Найбільше пощастить у 2020 році – це Кроликам, Бикам і Драконам, вірним друзям Щура. Також успіх чекає тих, хто народився у рік Мавпи, Змії, Собаки та Свині.

За своєю характеристикою рік Щура (Пацюка) – рік наполегливої праці. Щаститиме людям чесним та відданим.

Особливо важливо цього року приділяти якомога більше уваги сім’ї та рідним. Зі всього циклу рік Щура вважається одним із найсприятливіших для того, аби подумати про поповнення у сім’ї.

2020 рік за китайським гороскопом білого металевого Щура
2020 рік за китайським гороскопом білого металевого Щура

Як зустріти Новий 2020 рік

Рік Білого Щура важливо зустрічати гучно. Бажано – у великій компанії та з помпезним гулянням. На Сході щур символізує лідерство та матеріальне благополуччя. Тому оптимально – велика компанія друзів чи колег по роботі.

Вже в самій назві року закладений колір святкування – білий. Ще можна одягати речі кольору металу. Будуть доречними сумки срібного кольору, прикраси, взуття з різними металевими вставками (або пряжками), блискучі аксесуари.

Стіл має бути прикрашений білою скатертиною та сервірований білими тарілками. Щур не терпить нестачі в їжі, тому новорічний стіл 2020 має ломитись від різних страв. Страви на Новий рік обирайте переважно м’ясні, рибні, побільше копченостей, ковбас та ін. Не забудьте також про салати.

Народжені у рік Щура (Пацюка): якими вони є

Люди, народжені у рік Щура, надзвичайно розумні, кмітливі та винахідливі. Ці люди здатні будь-яку ситуацію обернути на свою користь. Також народжені у році Щура можуть похвалитись феноменальною уявою та спостережливістю.

Представники цієї тварини-покровителя року – хитрі та часом здатні до маніпуляції іншими. Вони гранично раціональні та йдуть по чітко виваженому і спланованому шляху. Не відступають від наміченого.

Новий 2020 рік рекомендують зустрічати в колі друзів або колег
Новий 2020 рік рекомендують зустрічати в колі друзів або колег

А ще народжені у рік Щура прямолінійні у спілкуванні. Найбільша цінність для них – сім’я і діти. Вони чудові господарі: економні і все тягнуть у дім.

Здоров’я Щурів (Пацюків)

Народжені у рік Щура мають відмінне здоров’я та спокійну вдачу. Вони рідко схильні до хронічних захворювань та зазвичай грамотно зміцнюють свій імунітет.

Оскільки щур є розсудливою твариною, то і люди народжені у відповідні роки схильні дотримуватись правил здорового харчування та уникати шкідливих звичок.

Вихідні на Новий рік та Різдво Христове 2020 року

Якщо чиновники затвердять календар перенесення робочих днів, то на українців чекає приємний сюрприз на Новий рік та Різдво – довгі вихідні.

Згідно з розпорядженням Кабміну, керівникам підприємств рекомендують перенести робочі дні:

  • з понеділка, 30 грудня – на суботу, 21 грудня,
  • з вівторка, 31 грудня – на суботу 28 грудня.

Відповідно до такого графіку, на Новий рік українці матимуть 4 вихідних дні підряд – з 29 грудня (неділя) – по 1 січня (середа).

Ще одне перенесення планується з понеділка, 6 січня, на суботу, 11 січня. Відповідно, так само будуть 4 вихідних дні на Різдво – з 4 січня (субота) – по 7 січня (вівторок).