Нові позашляховики придбані для Великобудищанської та Петрівсько-Роменської ОТГ

Три новеньких позашляховики «Рено Дастер», придбані для перших в області поліцейських офіцерів громад, вирушили до Гадяцького та Миргородського районів.Сьогодні, 03 грудня, начальник поліції області вручив сертифікати та ключі від службових автомобілів першим поліцейським офіцерам трьох об’єднаних територіальних громад Полтавщини.  Для реалізації пілотного проєкту «Поліцейський офіцер громади» обрали Великобудищанську та Петрівсько-Роменську ОТГ Гадяцького району, а також Ромоданівську ОТГ на Миргородщині.

Поліцейські, які виконують свої функції на ввірених дільницях, успішно пройшли всі етапи конкурсного добору та спеціальне навчання на базі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

Відсьогодні у їх розпорядженні позашляховик, споряджений відеореєстратором, набором необхідних інструментів, бензопилою, акумуляторним ліхтарем, тросом та пускозарядним пристроєм.

Іван Вигівський, очільник поліції області, подякував за підтримку представникам органів місцевого самоврядування:
«Ми вдячні головам цих громад, що вони підтримали нашу ініціативу, взяли активну участь у створенні на територіях обслуговування сучасних поліцейських станцій та придбали в рамках реалізації проєкту сучасні службові автомобілі. Переконаний, що завдяки тісній співпраці поліції та громад нам вдасться створити в населених пунктах області належний безпечний простір».