“Нічого не зміниться”: в “Нафтогазі” назвали ціну на газ в вересні

Сьогодні питання ціни на газ для населення є одним з найбільш пріоритетних як для пересічних українців, так і для влади. Як відомо, після того, як президентом України став Володимир Зеленський, ціна на газ була істотно знижена, хоч і зменшення було поступовим по серпень місяць включно. Що стосується ціни на «блакитне паливо» на вересень місяць, то про це більш детально розповіли в НАК «Нафтогазі України».

Таким чином, в «Нафтогазі» зазначили, що ціна на газ для українців у вересні місяців змінюватися не буде. Згідно з даними компанії, з 1 вересня 2019 року ціна на газ для промислових споживачів та інших суб’єктів господарювання буде перебувати на рівні 4640 – 5204 гривні за одну тисячу метрів кубічних (без ПДВ і витрат на транспортування).
За наявними даними, запропоновані ціни на природне паливо з ресурсу компанії диференційовані в залежності від обсягів закупівлі та умов оплати. У повідомленні компанії говориться: «У порівнянні з цінами на серпень 2019 року, у вересні ціни не змінюються».