Оголосили ціни на газ за річним тарифом – у кого дешевше

Газопостачальні компанії почали оголошувати на червень базові річні та місячні ціни. Пропозиції на місяць коливаються в межах від 7,99 грн до 11,89 грн/куб. Річні ціни стартують від 7,80 грн до 13,50 грн.

Постачальники ТОВ “ЙЕ енергія”, “Мегаватт енерго сервісна компанія”, “ТАС енергія країни” запропонували річну і місячну ціни – 7,99, 8,09 та 11,22 грн за кубометр відповідно. У ТОВ “Чернівецька обласна енергопостачальна компанія” вартість кубометру газу в червні буде 8,50 грн , а річна пропозиція – 13,50 грн, пише “ГазПравда“.

Пропозиції компаній за місяць коливаються в межах від 7,99 грн до 11,89 грн за кубометр

У “Закарпаття енергозбут”, “Газпромпостач”, “Гласкомерц” навпаки річна пропозиція вигідніша. Компанія “КиївГазЕнерджі” ще не оприлюднила свою річну пропозицію та місячну ціну газу на червень. Місяць тому у неї перестав працювати сайт. Компанію через це порушення чекає перевірка та санкції від Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Нові цінові пропозиції від постачальника останньої надії поки що невідомі.

За умовами дії базових річних тарифних планів, ціни на газ протягом 12 місяців можуть змінюватися лише в бік зниження. З 1 травня річні пропозиції діють як базові. Всіх споживачів, які раніше користувалися місячними пропозиціями, постачальники автоматично перевели на річні продукти.