Пацієнти почнуть оцінювати роботу лікарів через додаток

У Вінниці пацієнти зможуть оцінити роботу лікарів через QR-код.

Вінницьким лікарям презентували електронний сервіс “Revizion”. Це система оцінки діяльності закладу його клієнтами, – повідомляє Depo.вінниця.

Сервіс уже діє у різних закладах,його тестують в охороні здоров’я.

“Цією системою користуються медичні заклади Житомира і Львова, а у Вінниці вона проходить тестування в центрі первинної медико-санітарної допомоги № 2. Саме в цьому центрі й відбулася презентація нововведення”, – повідомила заступниця вінницького міського голови Галина Якубович.

Тепер на дверях кожного кабінету розміщено табличку з QR-кодом і прізвищем лікаря. Пацієнт може залишити відгук або оцінити роботу лікаря. Для цього потрібно з допомогою смартфона сканувати код і тоді на екрані гаджета висвітяться критерії, за якими можна оцінити роботу лікаря, а також написати відгук власними словами. Відгук потрапляє до сімейного лікаря і до головного лікаря закладу.

Якщо пацієнт не хоче авторизуватись – можна залишити анонімне повідомлення. Тоді його контакти бачитиме тільки головний лікар, а сімейний ( роботу, якого оцінюють) ні.

На думку розробника сервісу, варто зв’язатися зі скаржником, щоб з’ясувати ситуацію і виправити її, але при цьому не провокувати негативне ставлення лікаря до пацієнта.Автор розробки вважає, що варто спілкуватися й з тими, хто залишає позитивні відгуки, тобто дякувати їм, а лікаря, який отримує багато позитивних відгуків, заохочувати.

Під час тестування сервісу у ЦПМСД № 2 за місяць було отримано 80 відгуків. Вінницькі лікарі, які знайшли можливість прийти на презентацію, дістали власні смартфони і спробували скористатися оцінювальником, сканувавши QR-код, показаний на екрані. Розробник сервісу детально пояснював, як діє система.

У селі Мала Жмеринка Жмеринського району Вінниччини 23-річний Микола Костильов врятував двох дівчат у замуленому ставку. Одна з них зараз знаходиться в реанімації.