Полтавська облрада видаватиме по 20-30 тис. грн. на екологічні ініціативи

На Полтавщині незабаром стартуватиме проект «Екологічні ініціативи» обласної ради. Його реалізація розпочнеться з обласного конкурсу громадських екологічних ініціатив.

Це можуть бути різні ініціативи, наприклад:

  • шкільні змагання по збору макулатури та висадки зелених насаджень;
  • збір та здавання вторсировини;
  • створення ландшафтних композицій;
  • розробка та впорядкування екологічних стежин;
  • різні культурно-масові заходи на екологічну тему тощо.

На реалізацію кращих екологічних ініціатив громад Полтавщини обласна влада надаватиме мікрогранти. Йдеться приблизно про 20-30 тисяч гривень на кожну гідну ініціативу. Про це розповів голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький.

За його словами, метою обласного конкурсу громадських екологічних ініціатив є підвищення рівня екологічної поінформованості населення Полтавської області в сфері екології, виховання розумного та дбайливого ставлення до охорони довкілля, формування екологічного мислення громадян у сфері охорони навколишнього середовища.

– Починаємо саме з виховання екокультури та екоосвіти наших громадян. Це своєрідний «кодекс поведінки», що має стати основою повсякденного життя і дітей, і дорослих. Від виховання свідомого ставлення до збереження довкілля залежить наше майбутнє. Тому починаємо проект «Екологічні ініціативи» з обласного конкурсу громадських екологічних ініціатив. – зазначивОлександр Біленький.

Раніше повідомлялося, що кошти екологічного фонду Полтавщини минулоріч використали лише на 70%.

За інформацією сайту Полтавська область онлайн.