Полтавщина зайняла третє місце в рейтингу найбільш відвідуваних областей

Відповідну інформацію від українських мобільних операторів (ПрАТ «Київстар», ПрАТ «ВФ Україна», ТОВ «Лайфселл») оприлюднили у четвер, 21 лютого.

Про це розповіла Валентина Вождаєнко, начальник департаменту культури Полтавської ОДА.

«Я дозволю собі виголосити у Всесвітній день екскурсовода наші з вами заслуги за 2018 рік. Вчора прес-служба Міністерства економічного розвитку та торгівлі офіційно нас привітала з такою чудовою датою. Нам дісталися гарні здобутки і потрібно було просто додати до них усе необхідне і прикрасити».

Вона відзначила, що це заслуга усіх готелей, закладів харчування, екскурсоводів, які вміють талановито виконувати свою роботу; працівників культури, які «фестивалили» і робили заходи, науковців, які займалися діловим туризмом, а також департаментів і депутатського корпусу.

За її словами, розвиток туризму Полтавщини підтримуватимуть й надалі, адже на передостанній сесії полтавської облради у грудні 2018 року затвердили рішення про стратегію розвитку туризму на 10 років.

Найкращим туристом Полтавщини Валентина Вождаєнко назвала Григорія Сковороду, адже у нього є вислів:

«Пізнай себе свій рід, свою країну свою землю, тоді ти станеш людиною».

Вона також розповіла, що на сьогодні, коли стали проводити заходи і активно долучати туристів, до співпраці почали долучатися і підприємці.

Загалом за 2018 рік зафіксовано 162,2 млн переміщень Україною абонентів мобільного зв’язку, з них 139,8 млн – українських і 22,3 млн – іноземних. До найбільш популярних для відвідування іноземцями областей входить Закарпатська, Одеська та Харківська (набуває ролі центру ділового туризму) області.

Українці, крім Полтавської, найбільше відвідують Київську, Львівську, Черкаську та Дніпропетровську області.

 

“Зміст”