Полтавщина замовила обладнання для 105 спортмайданчиків із гумовим покриттям – два з них встановлять у Гадячі

Департамент будівництва області замовив обладнання для 105 спортмайданчиків за 50 млн грн, але більшість поки не готова приймати спорядження

15 вересня Департамент будівництві, містобудування і архітектура Полтавської ОДА уклав договір на постачання обладнання для спортмайданчиків з гумовим покриттям. 105 комплектів та покриття для них коштуватимуть 50,1 млн грн. Поставлятиме їх київське ТОВ «Центр дитячого та спортивного обладнання» (бренд Inter Atletika).

Нагадаємо, тендер на комплекти для мультифункціональних спортивних майданчиків був оголошений 2 місяці тому. На конкурс заявилися дві компанії з такими остаточними пропозиціями:

  • ТОВ «Центр дитячого та спортивного обладнання» (Київ) — 50 млн 137 тис. 500 грн;
  • ТОВ «Торгівельний дім «Н’ю-лайн» (Дніпро) — 50 млн 140 тис. грн.

За два тижні після аукціону з киянами уклали договір, оскільки вони виставили меншу ціну. У документі вказано, що всі майданчики мають отримати обладнання не пізніше 30 листопада. Та як розповів начальник управління капбудівництва Департаменту будівництва, містобудування і архітектури Володимир Годня, поставка відбуватиметься іншим чином.

Річ у тім, що облаштування цих спортмайданчиків — це президентська ініціатива «10 тисяч майданчиків», яка є частиною підрозділу «Активні парки» великої програми «Здорова країна». Комплекти для них закуповуються шляхом співфінансування «80%+10%+10%», де більшу частину покриває держбюджет, 10% має оплатити область і ще 10% — місцеві бюджети: громади, міські або сільські.

Ескіз типового майданчика з програми «Здорова країна»

Схема розмітки покриття

За словами Володимира Годні, свої 10% область уже виділила, але окрім 10% від громад, ті ще мають забезпечити улаштування основ під майданчики. І наразі зі 105-ти, які є у списку, готові або майже готові близько 20-ти. Наприклад, з 33-х адрес у Полтаві, основі під обладнання є у 5-ти, а в Горішніх Плавнях — усі 5 з 5-ти.

Тому, за поясненням начальника управління капбудівництва області, комплекти для майданчиків постачатимуться у міру готовності основ. Тобто «Центр дитячого та спортивного обладнання» має замовлення на 105 комплектів й область «викупатиме» їх тоді, коли буде готова чергова основа під спортінвентар.

У Гадяцькій громаді іх встановлять на вул. Полтавській, 17а та на Полтавській , 35.

Після закінчення робіт постачальник має надати 3-річну гарантію.

Дарина СИНИЦЬКА, «Полтавщина»