Полтавщина отримала 1 170 доз вакцини Pfizer

6 травня в область надійшла чергова партія вакцини Pfizer – 1170 доз.

Нею будуть щеплені пріоритетні групи населення, повідомили у Полтавській облдержадміністрації.

Україна отримала цю поставку в межах глобальної ініціативи COVAX.

Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов зазначив, що великі поставки вакцин AstraZeneca та Pfizer у регіоні вже використані. Додав, що загалом на Полтавщині щеплення отримали 37 644 людини, серед яких медики, рятувальники, соціальні працівники, мешканці інтернатів, вчителі, поліцейські та військовослужбовці.

Заступник Міністра охорони здоров’я – головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко на засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якій було прийнято рішення про вихід нашої області з червоного рівня епідемічної небезпеки, зазначив, що Полтавщина – одна з лідерів за темпами вакцинації.

“Область отримує вакцину й відразу її використовує, не тримає на складах, – сказав Віктор Ляшко. – Наразі займаємося перерозподілом у регіон вакцини AstraZeneca, яка використовуватиметься в кабінетах щеплень. Із 13 травня в області буде розподілено 500 тисяч доз вакцини CoronaVac, яка зараз проходить лабораторний контроль. Із 17 травня Україна отримує додатково 500 тисяч доз вакцини Pfizer у межах ініціативи COVAX, а з 24-го – додатково 500 тисяч у межах закупівлі за кошти державного бюджету”.

Записатися на щеплення можна через додаток “Дія” або звернувшись до сімейного лікаря.

Нагадаємо, 23 квітня на Полтавщину привезли 1170 доз вакцини Comirnaty виробництва компаній Pfizer-BioNTech.