Полтавщина отримає більше сотні апаратів штучної вентиляції легень

Полтавщина закуповуватиме додаткові апарати штучної вентиляції легень. Найближчим часом регіон отримає таких понад 100.

Про це на брифінгу повідомив голова облдержадміністрації Олег Синєгубов.

«Нині на Полтавщині є 308 апаратів штучної вентиляції легень. 178 – у реанімаційних відділеннях, решта – в операційних та інших. Це не достатня кількість. Найближчим часом до області завдяки підтримці держави, приватного сектору й бізнесу надійде більше 100 таких апаратів штучної вентиляції легень», – сказав Олег Синєгубов.
Також очільник області зазначив, що нині на самоізоляції перебуває 30 людей – це ті, хто повернувся з-за кордону. Закликав громадян не вірити фейкам.
«Спростовую чутки про те, що нібито в Полтаву чи область привезли 40 інфікованих людей, які перебувають на лікуванні та є летальні випадки. Ще раз наголошую, що жодного офіційно підтвердженого випадку захворювання на коронавірус на Полтавщині нема», – сказав Олег Синєгубов.

На Полтавщині визначили 817 місць для обсервації в 13 пунктах. Крім того, в області діє 17 інфекційних відділень та достатньо ліжок для пацієнтів, зокрема й понад 240 боксованих», – зазначив голова ОДА.

Нині в області, як і всій Україні залишається проблемним питання з масками індивідуального захисту.

«Його вирішують. Отримали вже частину масок – близько 300 тисяч штук із державного резерву. Працюємо з бізнесом і шукаємо, де можна їх придбати», – сказав Олег Синєгубов.