Полтавщина отримає майже 18 тисяч гривень на антисептики для шкіл

Уряд виділив місцевим бюджетам Полтавщини на дезінфектори для учнів «Нової української школи» 17 тис. 872 грн.

Усього Кабінет Міністрів України перерозподілив 539 тис. грн субвенції на «забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа”». Засідання відбулося 21 жовтня.

Гроші на засоби захисту для шкіл розподілили після зменшення видатків на проведення конкурсу «Учитель року». Також кошти «забрали» з освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам та загальнодержавних заходів у сфері освіти тощо.

Кошти на дезінфектори для шкіл розподілять між школами області залежно від кількості учнів «Нової української школи» у закладах.

Також Полтавська область отримала додаткове фінансування на покращення ліжко-місць у лікарнях із киснем. Кошти на забезпечення киснем ліжкового фонду, куди госпіталізують інфікованих COVID-19 уряд розподілив 9 жовтня. Полтавщині розподілили 20 млн грн.

У полтавських школах канікули розпочалися 19 жовтня і триватимуть до 30 жовтня.  Зі слів заступниці міського голови Тетяни Юрченко, питання про продовження канікул будуть розглядати, якщо погіршиться епідеміологічна ситуація. Очільник Міністерства освіти і науки Сергій Шкарлет у своєму телеграм-каналі написав, що навчання буде залежати від епідемічного кольору регіону.

Якщо це буде «червона» зона, то учні залишиться на дистанційному навчанні. В інших зонах –  навчання 1-4 класів відбуватиметься в очному форматі, а 5-11 класи – залежно від епідемічного рівня: у змішаному або дистанційному форматах.