Поліція Гадяччини інформує про розкриті злочини та виявлені правопорушення

Як проінформував начальник Гадяцького відділу поліції Петро Токар, за  минулий  тиждень до підрозділу надійшло 135 заяв і повідомлень , з яких кримінального характеру -14 фактів.

В ході проведення  заходів, поліцейськими встановлені особи, причетні до вчинення ряду злочинів на території району, а саме:

Заволодіння грошовими коштами

До Гадяцького відділу поліції надійшло повідомлення зі служби «102»  від продавчині одного з магазинів міста Гадяч проте, що невідомий незаконно заволодів коштами  в сумі 400 грн.

По приїзду на місце події, поліцейські встановили, що до магазину зайшов чоловік, ніби то, з метою придбати чоловічу білизну. Та в процесі покупки, відволікаючи продавця, заволодів грошовими коштами в сумі  400 грн., які  належали магазину.

Зі слів заявниці, поліцейські мали  опис особи, причетної до вчинення даного діяння. Тому, завдяки камерам відеоспостереження, які встановлені в місті  в рамках проекту «Безпечний район», правоохоронцям вдалося встановити даного чоловіка, ним виявився  46-річний киянин.

На разі вирішується питання про оголошення підозри у вчиненні кримінального правопорушення.

 

Підроблення докуметів

15 травня до поліції надійшло повідомлення про те, що  при перереєстрації автомобіля було виявлено ознаки підробки сертифікату відповідності.

У подальшому поліцейські з’ясували, що житель одного із сіл Полтавської області , на початку квітня поточного року  придбав даний автомобіль за кордоном. Розмитнив його, щоб продати. Але знаючи про порядок і умови  проходження сертифікації автомобіля, який підлягає реєстрації на території України у встановленому порядку, чоловік, через мережу Інтернет знайшов сайт, де по заниженій вартості замовив сертифікат відповідності, який по змісту і способу виготовлення не відповідав дійсності. Тоді власник автівки вирішив його використати не за місцем свого проживання і для цього подолав аж 200 км.  Однак, завдяки кваліфікованим діям працівників Сервісного центру МВС  міста Гадяч було виявлено, що документи на даний автомобіль мають ознаки підробки.

Дана подія слідчим Гадяцького ВП внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 358 Кримінального кодексу України, а поліцейськими, наразі, перевіряються  особи, причетні до виготовлення таких документів.

 

         Жорстоке поводження з тваринами

Також до Гадяцької поліції надійшло звернення від місцевої жительки про те, що наприкінці квітня поточного року  невідома особа на автодорозі у напрямку до села Осняги, викинула на узбіччя  дороги мішок, в якому знаходився собака з раною на шиї.

Проведеною перевіркою було встановлено, що до вчинення вище вказаного протиправного діяння причетний  27- річний житель одного із сіл Лохвицького району.

По даному факту відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.1 статті 299 КК України ( Жорстоке поводження з тваринами).

 

 За минулий тиждень поліцейськими Гадяччини виявлено 51 особу, які вчинили адміністративні правопорушення та притягнено їх до відповідальності.

Зокрема, за керування транспортними засобами в стані алкогольного сп’яніння – 5  осіб .