Поліція Гадяччини інформує про розкриті злочини на минулому тижні

Як проінформував начальник Гадяцького відділу поліції Євген Биков, за  минулий тиждень до підрозділу надійшло 137 заяв і повідомлень , з яких кримінального характеру -18 фактів.

В ході проведення ряду заходів поліцейськими були встановлені особи, причетні до вчинення ряду злочинів, а саме:

Вчинення  крадіжок

До Гадяцького відділу поліції надійшло повідомлення від  сільського жителя району про те, що невідома особа скоїла крадіжку його мобільного телефону. В ході проведення ряду заходів дільничними інспектори поліції було затримано 31- річного односельця потерпіло, якого запідозрили у  вчиненні  даного злочину.

В ході подальшої перевірки підозра правоохоронців підтвердилася, а також дільничні встановили причетність даного чоловіка ще до ряду крадіжок, серед яких DVD -плеєр, гроші та продукти харчування.

Зловмисник, уже притягувався до кримінальної відповідальності за вчинення корисливих злочинів та, як виявилося, на шлях виправлення так і не став. Підозрюваний  приходив до потерпілих чоловіків в гості, разом вживали спиртні напої, а потім, користуючись безпорадним станом господарів, скоював крадіжки.

Також від протиправних дій постраждала і односельчанка зловмисника. Він проник до її підвального приміщення та викрав 2 сітки картоплі.

На разі поліцейськими викрадені речі знайдені та повернуті власникам.

Ведеться слідство.

Зберігання наркотичної речовини

Оперативниками Гадяцького відділу поліції, на виконання ухвали суду, був проведений санкціонований обшук у домоволодінні 38-річного жителя одного із сіл району. В ході якого виявлено та вилучено подрібнену речовину рослинного походження , зовні схожу на наркотичний засіб канабіс, вагою близько 200 гр.

та пристрій для куріння.

 

Речові докази вилучено та направлено на проведення експертизи.

Встановлено зниклу особу.

До Гадяцького відділу поліції звернувся керівник Гадяцького дитячого будинку та повідомив, що 16-річний вихованець, без дозволу адміністрації залишив заклад і не повернувся. Поліція Гадяча відразу розпочала проводити заходи щодо розшуку утікача. Відпрацьовувався район, перевірялися маршрутні транспортні засоби, задіяна громадськість.  І завдяки небайдужим громадянам, місце перебування зниклого вдалося встановити. На щастя, хлопець був неушкоджений і жертвою злочинних діянь не став. Наразі доставлений до дитячого будинку.

Також поліцейськими Гадяччини виявлено 66 осіб, які вчинили адміністративні правопорушення та притягнено їх до відповідальності.

Зокрема, за керування транспортними засобами в стані алкогольного сп’яніння – шість осіб.