Працюємо вдома: додатки для групових бесід та конференцій

Мобільні та комп’ютерні додатки, які дозволяють створювати групові онлайн бесіди, чати і відеоконференції.

Пропонуємо вам 4 зручні мобільні та комп’ютерні застосунки:

  • Google Duo.

Застосунок підтримує аудіо- та відеодзвінки. Одночасно у відеочаті можуть перебувати 8 людей. Також є можливість надсилати короткі відеоповідомлення. Щоб почати користуватися застосунком треба мати обліковий запис Google.

Web-версія застосунку. Завантажити для Android та IOS.

  • Skype.

На відміну від Google Duo, Skype дає можливість створити аудіо- та відеоконференції для 50 учасників. Skype доступний як для смартфонів Android та IOS і операційної системи Windows.

Skype (Джерело - skype.com)

Фото: Skype (Джерело – skype.com)

  • Discord.

Цей застосунок дозволяє створити приватну бесіду з 10 учасниками. Якщо створити власний сервер, користувач зможе запросити 99 людей до аудіобесіди. Також Discord дає можливість безкоштовно завантажувати файли розміром до 8 Мбайт. Discord доступний у Web-версії та для WindowsAndroid та IOS.

Discord (Джерело - discordapp.com)

Фото: Discord (Джерело – discordapp.com)

  • Zoom.

Сервіс дає можливість запланувати або організувати конференцію з відео або без та з демонстрацією екрану. Але Zoom пропонує декілька тарифних планів. Безкоштовний має обмеження по часу – лише 40 хвилин для конференції із 3 або більше учасниками. Також є підтримка запису конференції на комп’ютер.

Щоб почати користуватися застосунком, треба зайти на сайт Zoom та обрати необхідну функцію: організувати конференцію/увійти в конференцію. Застосунок Zoom також доступний для Android та IOS.