“Приват24” дозволить кожному українцю дізнатися розмір майбутньої пенсії

Українці можуть дізнатися, яка їх чекає пенсія за допомогою онлайн банкінгу “Приват24”.

Інформація з’являється згідно з трудовим стажем і зарплатою за останні 15 років.

Про це повідомляє прес-служба пенсійного фонду України.

Як зазначається за допомогою спеціально розробленого онлайн-сервісу можна буде вирахувати розмір своєї майбутньої пенсії. Дану інформацію можна отримати також за допомогою сайту фонду на сторінці “Порталу електронних послуг ПФУ”. Для точного обчислення точної цифри необхідно отримати ключ електронного цифрового підпису.

Переглянути розмір майбутньої пенсії найзручніше за допомогою сервісу “Приват24”. Він видасть ключі в режимі онлайн. Для більш зручного користування сервісом, розробники такої послуги записали навчальне відео про те як отримати ключ ЕЦП через онлайн-банкінг.

Ключ електронного цифрового підпису можна отримати також у відділенні Пенсійного фонду.

На сайті ПФУ “Портал електронних послуг” українці можуть отримати інформацію про розмір своєї офіційної зарплати, з якої робилися відрахування до Пенсійного фонду. На тому ж сайті можна дізнатися інформацію про трудовий стаж.

Рекомендується також перевірити дані про себе, якими володіє Пенсійний фонд, адже на основі цих відомостей буде проводитися розрахунок вашої майбутньої пенсії. Також через портал можна відправити запити або скарги в ПФУ у своїй справі.

“Районка”