Прикмети на 29 березня: що категорично не можна робити

До закінчення березня люди намагалися підготуватися до польових робіт повністю і до літнього сезону. 29 березня слід було готувати віз на літо, тому й займалися її чищенням, ремонтом, усуненням неполадок

29 березня православні віруючі всього світу вшановують пам’ять святого великомученика Сави Єрмопольского. Саме він пожертвував своїм життям, відстоюючи релігію в 3-м столітті нашої ери на території Єгипту.

Традиції 29 березня

29 березня вважався сприятливим днем для проведення обрядів на майбутній урожай. З ранку розсипали гній по городу і на полях, вважалося, що це допоможе значно поліпшити якість родючості землі.

У давнину В цей день проводили огляд і ремонт вози, такий обряд закріпився в сучасному суспільстві. 29 березня автомобілісти проводять огляд та мийку автомобіля, підкачують гуму на колесах.

Що не можна робити 29 березня

Заборонялося давати або брати гроші в борг, так як людина ризикував провести весь рік, що залишився в злиднях. Не рекомендувалося також після заходу сонця є хліб, вважалося, що це призведе до нужді і злиднях. Важливою прикметою дня вважався заборона на розпалювання вогню. Згідно існуючої прикмети,

огонь у будинку 29 березня здатний накликати біду. Господині намагалися не тягати тяжкості в цей березневий день, так як вважалося, що від цього додасться турбот.

Забороною цього дня була заборона на сварки, скандали і сварки. Людина, який нехтував забороною, ризикував накликати на себе неприємності і нещастя. В санях у двадцять дев’ятий день весни також заборонялося їздити, згідно з народним повір’ям, можна проїхати мимо своєї щасливої зірки.

Прикмети на 29 березня

Якщо день видавався теплим, то можна було очікувати таку ж теплу погоду на найближчі кілька днів.Тепло обіцяли і горобці, голосно чірікающіе і купаються в калюжах, і високо пливуть по небу хмари.

Зграї перелітних птахів, цілий день кружляють над будинком, також обіцяли наближається потепління і дружне танення снігів.

Якщо сніг починав танути рекордними темпами саме 29 березня, то очікувалося мокре і дощове літо.

А на дощі найближчими днями вказували сонячні промені, що пробиваються з-за хмар у цей день.
Якщо зайці до цього березневого дня ще не змінили забарвлення шубки на сірий, то теплої погоди не варто було очікувати. Швидше за все, холоду повинні простояти кілька днів.