Прогноз погоди на березень

Березень почнеться з морозів та вітрів. Тому не варто ховати далеко у шафу теплі речі.

Втім морози від 0 до 11 градусів морозу вночі протримаються недовго. Всього лиш на кілька днів. Вже 4 березня теплішатиме з кожним днем. Стовпчик термометра підніметься до 12 градусів тепла.

“1-2 березня найхолодніше буде у Карпатах. Також у Чернігівській, Сумській, Полтавській, Луганській областях. Там очікуємо до 11 градусів морозу. При цьому буде поривчастий вітер. Подекуди йтиме мокрий сніг та дощ”, – говорить Gazeta.ua синоптик Укргідрометцентру Наталія Голеня.

Тепле повітря, яке змінить холодну погоду, прийде 5 березня на всю територію України. Міжнародний жіночий день буде теплим.

Протягом місяця заходитиме холодне повітря. Будуть відбуватися так звані “температурні гойдалки”. Загалом березень має бути теплий та сухий, кажуть синоптики.

“Березень буде теплий на 1-2 градуси, ніж у попередні роки і навіть на початку століття. Найвищу температуру прогнозуємо на заході та півночі країни. На решті території буде відносно тепло. Цікаво, що в березні можливий дефіцит опадів. Особливо це торкнеться заходу, півночі та частково центру країни. І варто не забувати про заморозки. Вони можливі не лише протягом березня, а й квітня, – каже Gazeta.ua Віра Балабух з Українського гідрометеорологічного інституту.