Продовжено термін подачі документів на призначення державних соціальних гарантій 2020 року

17 березня 2020 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню короновірусної  хвороби (СОVID-19)».  Який пояснює,  що з дня оголошення карантину зупиняється перебіг строків звернення за отриманням адміністративних та інших послуг та строків надання цих послуг, визначених законом. Від дня припинення карантину перебіг цих строків продовжується з урахуванням часу, що минув до його зупинення.

Тобто термін подачі документів на призначення державних соціальних гарантій із березня 2020 року продовжується від дня припинення карантину на строк його встановлення, а саме до 5 червня 2020 року. Тому звертатися до територіальних управлінь соціального захисту населення в період карантину не потрібно.

Зауважуємо, що заява про призначення державної допомоги при народженні дитини, а також заява про призначення житлової субсидії разом із декларацією про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії, можливо подати в електронній формі з використанням кваліфікованого електронного підпису через офіційні вебсайти:

-допомога при народженні дитини –   https://e-services.msp.gov.ua/

-житлова субсидія –  https://subsidii.mlsp.gov.ua/

При виникненні питань соціального захисту населення рекомендуємо звертатися на телефон обласної гарячої лінії 0-800-500-620.

Джерело:

http://www.adm-pl.gov.ua/news/na-period-karantinu-viplata-usih-derzhavnih-socialnih-garantiy-zdiysnyuietsya-za-grafikom