Про які Цілі Сталого Розвитку говорити, коли більшість нашого населення зависло на рівні “Кайдашева сім’я”?

Про які Цілі Сталого Розвитку говорити, коли більшість нашого населення зависло на рівні “Кайдашева сім’я”?


Існують різні версії того, чому 20% людей керують 80 % населення, як стадом, чому вони багатші, успішні буквально в усьому і т.д. Кожен #тижісторик чи просто думаючий індивід знає, що колись дуже-дуже-дуже давно всі ходили в шкірках одного й того ж мамонта, їли м’ясо одного й того ж мамонта, жили в одній печерці або землянках (все це з поправкою на клімат)… Але вже тоді виділялись старійшини, вожді, мисливці, які отримували кращий шматок шкіри і м’яса. Ну і далі по спіралі еволюції.

Вижили і потрапили у 20% не ті, для кого головне досягнення – підібрати більше лайливих слів у сторону сусіда/родича/випадкового зустрічного; не ті, хто шукав лише дріб’язкових короткотривалих задоволеннь; не ті, хто найбільше кричав і розмахував руками.

Я до того, що перш, ніж звинувачувати масонів, президентів, депутатів, своїх колишніх, теперішніх та всіх інших і намагатися щось від них вимагати, подумайте, чого ви справді хочете від свого життя? Викиньте зайве, займіть свою голову і руки новою справою. І пам’ятайте, що одна людина і в полі не воїн, і мамонта не вполює.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *