Підготовка онлайн, водійське посвідчення – поштою. Кабмін затвердив нові правила

Щоб отримати водійське посвідчення чи пройти перекваліфікацію, тепер не обов’язково особисто відвідувати теоретичні заняття в автошколі.

Право на дистанційну підготовку до екзамену на отримання водійського посвідчення затвердили на засіданні Кабміну 15 вересня.

“Мова про забезпечення права на дистанційну форму навчання як стосовно підготовки водіїв за допомогою єдиної інформаційної системи МВС, так і стосовно можливості отримання через електронний кабінет водія посвідчення водія з використанням засобів поштового зв’язку”, – пояснив міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський.

Акредитована автошкола під час реєстрації групи в єдиному державному реєстрі МВС має поінформувати найближчий територіальний сервіс відомства, що планує організувати навчання онлайн. Дистанційне навчання з теоретичної підготовки водіїв можна здійснювати для груп, чисельність яких не перевищує 10 осіб.

Крім того, посвідчення водія, замовлене через “Дію” чи електронний кабінет водія, за бажанням та за окрему плату через МВС можуть привезти кур’єром чи відправити поштою.

Послуги щодо перереєстрації чи реєстрації транспортних засобів усіх категорій пропонують збільшити до 200 грн.