Разумков рекомендував нардепам скасувати закордонні відрядження через коронавірус

Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков рекомендував нардепам скасувати або відкласти закордонні поїздки через епідемію коронавірусу в світі.

«Народним депутатам України, працівникам Апарату Верховної Ради України наполегливо рекомендую скасувати або відтермінувати службові відрядження за межі України до зміни епідемічної ситуації у світі», — сказано у розпорядженні, опублікованому на сайті парламенту.

Керівнику Апарату Ради доручено вжити необхідних профілактичних, організаційних та матеріально-технічних заходів, спрямованих на запобігання поширенню гострих респіраторних хвороб у адміністративних будинках парламенту.

Народний депутат від Слуги народу Євгенія Кравчук у Facebook зазначила, що при вході в під’їзди Верховної Ради будуть засоби для дезінфекції рук.

В Україні перший і поки єдиний випадок коронавірусу зафіксували 3 березня. Захворів чоловік, який повернувся з подорожі по Італії. Він знаходиться в лікарні під наглядом лікарів.

Під підозрою — ще чотири людини.

ЗМІ повідомляли, що Кабінет міністрів України може ввести низку обмежень через поширення коронавірусу COVID-19.

За інформацією джерела агентства Інтерфакс-Україна в уряді, на засіданні в середу, 11 березня, розглянуть питання про введення карантину в навчальних закладах на загальнонаціональному рівні і заборони на проведення спортивних змагань та інших масових заходів.

Джерело:

https://nv.ua/ukr/ukraine/politics/koronavirus-ukrajina-v-radi-vzhivayut-zahodiv-novini-ukrajini-50074899.html