Реконструкція двох мостів на Полтавщині коштуватиме понад 189 млн грн

Служба автомобільних доріг підписала дві угоди на реконструкцію мостів на дорогах державного значення.

26 лютого на порталі публічних закупівель “Prozorro” оприлюднили договори на реконструкцію двох мостів Полтавщини. Замовником робіт є служба автомобільних доріг Полтавщини.

Угоду на 102 мільйони 922 тисячі 148 гривень уклали з київським товариством з обмеженою відповідальністю “УКРТРАНСМІСТ”. Підрядник має відреконструювати 220-метровий міст через річку Псел біля міста Гадяч. Він розташований на автомобільній дорозі державного значення Т-17-05 Лохвиця – Гадяч – Охтирка – пункт контролю Велика Писарівка.

Тендер на 86 мільйонів 130 тисяч 120 гривень виграло київське приватне акціонерне товариство “Мостобудівне управління-3”. Фірма має реконструювати міст через річку Сула біля села Млини. Він розташований на автодорозі державного значення Р-60 Кролевець – Конотоп – Ромни – Пирятин. Довжина мосту – 169 метрів.

У обох тендерах ці два підприємства конкурували між собою.

Згідно з додатками до договорів, роботи на обох мостах мають виконати до 31 грудня 2020 року.

Нагадаємо, відкрили міст через річку Кобелячок на автодорозі Полтава-Олександрія. Два роки його ремонтували. Про це повідомила прес-секретар служби автомобільних доріг Юлія Іващенко.

За її словами, на капітальний ремонт мосту витратили 6 мільйонів 800 тисяч гривень. Роботи виконало одеське товариство з обмеженою відповідальністю “Ростдорстрой”.