Розпочався черговий призов до лав ЗСУ

15 червня біля Гадяцького райвіськкомату зібралися призовники, їх рідні та друзі. Цього разу лави ЗСУ поповнять 11 юнаків Гадяччини.
«Служба в армії – це відповідальна і почесна місія, це школа мужності, хоробрості і стійкості особливого гартування волі та характеру, які залишаються у людини на все життя», – сказав звертаючись до новобранців районний військовий комісар підполковник Микола Овчаренко. Він наголосив, що священним обов’язком кожного громадянина України є захист Вітчизни, її незалежності та територіальної цілісності.
Щирі слова вдячності батькам за добре виховання дітей висловив тимчасово виконувач обов’язків голови Гадяцької райдержадміністрації Сергій Бондаренко, який рекомендував частіше
писати листи своїм дітям. Бо батьківське слово має велику силу та безумовно буде допомагати при проходженні військової служби.
Благочинний Гадяцького району протоієрей Олег Пограничний прочитав молитву на захист юнаків і благословив їх.
Захід проведено з дотриманням вимог щодо недопущення виникнення та поширення гострої респіраторної хвороби спричиненої вірусом COVID-19. В Гадяцькій центральній лікарні було проведено забір крові на аналіз системи ІФА.

Джерело.