Розпочинається вступна кампанія до ВНЗ системи ДСНС України

Шановні абітурієнти! Розпочинається вступна кампанія до ВНЗ системи ДСНС України
Гадяцький районний сектор Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області запрошує Вас на навчання до провідних вищих навчальних закладів ДСНС України.
Відбір проводиться до:
• Національного університету цивільного захисту України (м. Харків);http://www.nuczu.edu.ua/ukr/
• Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України (м. Черкаси); http://fire.ck.ua/
• Львівського державного університету безпеки життєдіяльності (м. Львів); http://ldubgd.edu.ua/
• Вінницького вищого професійного училища ЛДУБЖД (м. Вінниця); http://vpu.ldubgd.edu.ua
Правила прийому до ВНЗ ЦЗ у 2019 році розміщені на веб-сайтах відповідних ВНЗ ЦЗ, вказаних вище.
Прохідний бал для вступу до деяких навчальних закладів системи ДСНС знижено до мінімального!
Особи, які зараховані на денну форму навчання за державним замовленням забезпечуються форменним одягом, стипендією, безкоштовним проживанням в гуртожитку, 3-ох разовим харчуванням та медичним обслуговуванням. Після закінчення ВНЗ, випускників чекає 100% працевлаштування, та гідна заробітна плата.
Бажаючим взяти участь у конкурсному відборі необхідно звернутися до Гадяцького районного сектору ГУ ДСНС України у Полтавській області за адресою:м. Гадяч пл. Соборна, 4 телефон для довідок: (05354) 2-16-01 та (05354) 3-28-36 .

Джерело. https://www.facebook.com/qadych/?__xts__[0]=68.ARDtK-ZJK-hJvszCLfuRGWn_YBWlZXCNTKGZeWIx3AMNAmsbQF9eOoZo7EDm1fmlo8DaAO2thgPADfWH3t9q0-HnuBCREfs2d4xndZvbuiLYvacCE4P2ACWPa3_4BsCBSDbWbQx8-BKXTlyKo6t8QioYpFxl0U8v_Qwc_ZBCypr6Q2OIb3U5qxSHkQBRZ03OaGIQZIgs7sYweF2ov1KvaCmZAqHbWShpQKb1doJT1fEmgiXnuEkqnzXnasF9igHZ2Salp6OaawoydiUpNYol7HReaTfjwzM0UwGuYZnuAsgGZfTVxwE_3miWaHqPqPngqw5rsjLdzL9VUR0ajn1mAwLsFOPdFxFJlQyKW0FWRpCtIjeXkkryCg&__tn__=k*F&tn-str=k*F