Рік Жовтої земляної Свині почнеться 5 лютого 2019-го і закінчиться 24 січня 2020 року. Свиня – дванадцятий знак Східного гороскопу, завершальний черговий його цикл. Її стихія – земля, колір – чорний, відповідний їй знак Зодіаку – Риби.

Свиня, приємна у всіх сенсах
Господиню року часто – і незаслужено! – кривдять: мовляв, свиня – вона і є свиня, що з неї візьмеш? Однак господарка прийдешнього року не така вже примітивна і проста, як може здаватися на перший погляд.

Люди, народжені під знаком Свині, добродушні і приємні в спілкуванні і порядні й охайні у стосунках. Свині намагаються не брехати самі і не люблять, коли їм брешуть інші: на перший раз вони, можливо, пробачать, але на другий – розірвуть такі стосунки, і, швидше за все, назавжди. Господиня року дорожить сімейними стосунками і цінує дружбу – вона готова прийти на допомогу і чекає того самого від близьких друзів. Вона також схильна до самопожертви і більше віддає, ніж бере: побачивши, що комусь важко, вона охоче візьме на себе його клопіт.

Свиня – міцний професіонал, такого співробітника прагне отримати у свою команду будь-ефективний керівник. Господиня року обожнює сидіти на шкільній та студентській лаві, отримавши одну вищу освіту, вона одразу ж вступає до іншого вишу або, якщо такої можливості у неї немає, записується на курси, займається самоосвітою і читає відповідну літературу.

Свиня скрізь бруд знайде
Зрозуміло, у Свині, як і у будь-якої іншої живої істоти, є не тільки позитивні, а й негативні якості. Однією з них є потяг до всього сумнівного – темних сторін як кожної окремої людини, так і життя взагалі – її ваблять до себе будь-які вади. Господиня року також схильна до шкідливих звичок – паління, зловживання спиртними напоями, ігроманії, які вона вважає якщо не корисними, то, у всякому разі, нешкідливими.

Свиня – максималістка, яка вимагає повної віддачі, як від інших, так і від себе, і бачить світ і власне оточення в чорно-білому кольорі, не помічаючи півтонів. На образи господиня року воліє відповідати адекватно: грубо кажучи, зачепивши її, ви отримаєте тією ж палицею по тому ж місцю. На щастя, Свиню не так просто розлютити – іноді її спокій настільки непохитний і непробивний, що навіть дратує інших. Утім, якщо вам вдасться її розсердити, цю “історію” господиня року запам’ятає надовго і час від часу буде вам на неї нарікати.

Раба кохання
Свиня – один із найбільш сімейних знаків Східного гороскопу, інтереси близьких вона ставить понад кар’єрних амбіцій. Не дивно, що в прийдешньому році, вибираючи між сім’єю і роботою, ми частіше будемо віддавати перевагу першій в збиток другій. Це не означає, що роботу зовсім вже доведеться закинути і проводити весь час вдома за клопотами на кухні і в’язанням шкарпеток, тим паче що господиня року, яку вирізняє дисциплінованість та відповідальність за взяті на себе зобов’язання, вам цього не дозволить. Але основні події будуть розгортатися в особистому житті. Ті, хто досі марно шукав другу половинку, нарешті зможе її знайти, а деякі, особливо спритні, навіть встигнуть укласти шлюб і завагітніти, а то й стати щасливими батьками. Тим же, хто давно перебуває у шлюбі, але останнім часом став помічати охолодження у стосунках з близькою людиною, вдасться їх перезавантажити.

Золота Свиня
Жовту – земляну – Свиню також з повним правом можна назвати Золотою: вона – чудова господиня і з повагою ставиться до матеріальних благ, вміє заробляти і не тільки сама опиниться з прибутком, а й із нами поділиться. Так що має сенс приготуватися до того, що ваше фінансове становище зміниться на краще, і подумати про те, як ви розпорядитеся грошима, які знайдуть до вас дорогу. Правда, доведеться витрачати їх з розумом і не допускати марнотратства: Свиня економна, їй навряд чи сподобається таке становище справ. Ваше марнотратство може бути їй неприємним, і вона відбере те, що перед цим дала.

Джерело. https://tsn.ua/lady/astrologiya/rik-zhovtogo-zemlyanogo-svini-1260174.html?utm_source=page&umt_medium=readmore