Сезонні вакансії: кому пропонують найбільше роботи на літо

На сайтах пошуку роботи з’явилися перші сезонні вакансії. Роботодавці шукають працівників на сезон з квітня по жовтень.

Роботу в основному пропонують покоївкам, офіціантам, кухарям, барменам, пише The Point.

Співробітники в мережу готелів

Мережа готелів шукає офіціантів, барменів і кухарів. Кандидатам пропонують стабільну зарплату плюс бонуси за результатами роботи. Обіцяють кар’єрний розвиток, офіційне оформлення, оплачувану відпустку та лікарняні, безкоштовні обіди. Працювати доведеться позмінно. Роботодавець готовий працевлаштувати кандидата без досвіду.

Су-шеф

Роботу пропонують у курортній Затоці, що в Одеській обл. Роботодавець обіцяє високу і прозору зарплату, офіційне працевлаштування, проживання і харчування на території готелю. Шукають людину з досвідом роботи за фахом не менше 3 років, на посаді су-шефа – не менше 1 року. Потрібно знати стандарти безпеки зберігання, приготування продуктів.

Кухар

Кухаря шукають у Залізний Порт у готельно-розважальний комплекс на зарплату 18 тис. грн. Обіцяють проживання і харчування за рахунок роботодавця. Шукають емоційно стійкого професіонала, який вміє працювати у команді.

Торговий представник

У компанію-дистриб’ютор продуктів харчування на сезонну роботу потрібен торговий представник зі своїм авто. Пропонують високу зарплату, компенсацію амортизації авто. Працівнику потрібно буде укладати договори поставки з клієнтами, приймати заявки, проводити переговори по встановленню обладнання в торгових точках і контролювати викладки товару за стандартами компанії.

Шиномонтажник

Працівника шукають у Київ. Пропонують житло у хостелі, зарплату 50 тис. грн у місяць. Обіцяють, що у день працівник отримуватиме від 1 тис. грн. Крім того, пропонують щоденну виплату заробітної плати. Працювати доведеться з 8.00 до 21.00. Шукають кандидата з досвідом роботи шиномонтажником не менше 2 років.

У лютому середня зарплата українців зросла на 2,2% порівняно з попереднім місяцем. Становила 9429 грн. Це у 2,3 рази більше мінімальної заробітної плати. Найбільшу по країні середню заробітну плату мають кияни – 14 513 грн. У Донецькій обл. вона становить 10 512 грн. Найменша середня зарплата у Чернігівській обл. – 7288 грн і Чернівецькій обл. – 7186 грн.