Сергіївська пекарня та сироварня пропонує доставку продуктів по Гадяцькому району

Харчові набори будуть доставляти пенсіонерам безкоштовно, іншим категоріям населення послуга буде платною.

“Наші водії щодня розвозять продукцію Сергіївської пекарні та сироварні по магазинах, тому ми вирішили попутно, по маршруту, яким рухаємося, доставляти продукти”, – пояснює власник Сергіївської пекарні та сироварні Володимир Опришко. 

Спочатку ідея доставки виникла для своїх земляків – жителів Сергіївської та Петрівської ОТГ.  Планували підвозити людям похилого віку продукти харчування власного виробництва та продуктового магазину «Престиж» (с. Сергіївка)  Ціни на продукцію такі самі, як в магазині.

“Але, якщо замовлення будуть і по Гадячу, і по інших селах району – ми готові братися. Адже наші водії щодня їздять по Сергіївській та Петрівсько-Роменські ОТГ. Через день – Краснолуцький напрямок, Рашівський та Лютенський”, – говорить Володимир Іванович. 

Алгоритм замовлення такий: людина телефонує, називає продукти, їй озвучують суму і погоджують доставку, обмінюючись контактами.

“Сьогодні, наприклад, подзвонила жінка з Гадяча – попросила відвезти продукти її мамі, яка живе в селі Качанове. Зараз же ні транспорт, нічого не їздить… Загалом за 1,5 години було вже 5 дзвінків. Телефонують, запитують… Це для нас також нова послуга, тому ми поки пробуємо, вивчаємо..”, – говорить підприємець. 

Тел. для довідок та замовлень 095-205-75-65.

Пн-Пт з 9-00 до 16-00″