Серед кращих товарів Полтавщини – три продукції з Гадяцького району!

Сьогодні у Полтаві відзначили переможців обласного конкурсу «Кращі товари Полтавщини».

Серед них – троє господарств із Гадяцького району.

Виробники хлібобулочної продукції – родина Опришків (вироби ТМ “Сергіївський”), ФОП Цілуйко (“Веприцький хліб”), ФГ “Добро-Крафт”  – родина Товстих (крафтові сири)

Спеціальні відзнаки «Громада – територія розвитку бізнесу» отримали Пирятинська міська радаСергіївська об’єднана територіальна громадаОпішнянська ОТГЩербанівська об’єднана територіальна громада, Білоцерківська громади.

Конкурс є заходом Комплексної програми розвитку малого та середнього підприємництва у Полтавській області на 2017-2020 роки. Він ставить за мету популяризацію місцевих торгових марок, сприяння насиченню ринків області та України високоякісними і конкурентоспроможними товарами, виробленими на Полтавщині, а отже підтримку товаровиробників з числа МСП.

Організатор конкурсу: Департамент економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадміністрації.

Протягом конкурсного періоду Департамент приймав заявки на участь від суб’єкти господарської діяльності всіх форм власності, які провадять свою діяльність на території Полтавської області. Конкурс передбачає учасників 2 категорій: виробники харчових продуктів та майстри народних промислів.

За результатами конкурсу проводяться централізовані масові заходи у форматі ярмарок-продажів, які націлені на представлення Широкому загалу продукцію кращих товаровиробників регіону, яка полюбилась своїм споживачам за якість, смак та привабливість (зокрема захід 2019 року – https://bit.ly/2U8Jbor)

Також до уваги гостей та мешканців області витвори майстрів народних промислів, які роблять Полтавщину впізнаваною, автентичною та вишуканою туристичною перлиною України.

Продукція, яка за результатами конкурсного відбору визнана кращою, отримує місце на тематичних експозиційних банерах та стендах, розміщується на відповідних офіційних Інтернет-ресурсах.

Щорічно за результатами проведення конкурсу формується промоційний двомовний каталог «Кращі виробники Полтавщини».