Скільки грошей витрачають українці на покупки в Інтернеті

За перше півріччя 2019 року українці на покупки в Інтернеті витратили 11,7 млрд грн. Це на 17% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Середній чек – 866 грн.

Найчастіше купують в онлайні техніку та електроніку, одяг, взуття, косметику, парфумерію, книги, подарунки та товари для хобі (пряжу, тканини, декор для шиття й рукоділля), за даними групи компаній EVO.

За допомогою смартфонів, замовили товарів на 2,7 млрд грн. Це на 76% більше, ніж за аналогічний період 2018-го. 40% “мобільних” покупців – це люди віком 25-35 років. Чоловіки на замовлення зі смартфона витрачають близько 432 грн, жінки – 330 грн.

За пів року українці витратили 213 млн грн на покупку товарів із рук. Це на чверть більше, ніж торік. За речі в хорошому стані віддавали в середньому 258 грн. Найпопулярніші товари – жіночі сукні, босоніжки, футболки, кросівки, джинси.

Найбільше людей, які купують товари в інтернет-магазинах, у центральній Україні – 24%. На Заході – 23% громадян, у Києві – 10%. Розраховуються за покупки переважно безготівково. На другому місці – оплата кур’єру готівкою.