Служба автодоріг Полтавщини оголосила майже 40-мільйонний тендер на обслуговування світильників, світлофорів та відеокамер

На обслуговування об’єктів стаціонарного штучного освітлення, систем дорожнього метеоспостереження та автоматизованої системи управління дорожнім рухом на 52 км автошляху оголосили тендер на 39 мільйонів 800 тисяч гривень.

12 квітня Служба автомобільних доріг у Полтавській області оголосила тендер на обслуговування існуючих об`єктів стаціонарного штучного освітлення, систем дорожнього метеоспостереження та автоматизованої системи управління дорожнім рухом при експлуатаційному утриманні автомобільних доріг загального користування державного значення. Його очікувана вартість – 39 млн 800 тис. грн.

Технічне завдання закупівлі, зокрема, передбачає, що підрядник двічі на місяць оглядатиме 104 км дороги автомобілем, обслуговуватиме об`єкти зовнішнього освітлення на відрізку шляху довжиною 52 км, шукатиме та визначатиме місця пошкодження кабелю з пропалюванням, здійснюватиме техобслуговування 18 підстанцій, замінить 200 світильників з люмінесцентними або ртутними лампами, здійснювати техобслуговування дорожніх метеостанцій, десятьох їхніх відеокамер та десятьох електронних табло.

Ці послуги мають надавати до 31 грудня.

Тендерні пропозиції для участі в торгах можна подати до 13 травня, аукціон призначили на 18 червня.

 

Нагадаємо, на заміну колесовідбійників на Решетилівському шляхопроводі оголосили 10-мільйонний тендер.

Ольга Семенко, PTV Полтавське Телебачення