Студенти Гадяцького училища вибороли перемогу на міжнародному хореографічному конкурсі

Перемога в міжнародному хореографічному конкурсі
06.04.2019 р. хореографічні колективи «Арабеск» і «Дивограй» ДНЗ «Гадяцьке ВПАУ», керівник Ляшенко А.В., взяли участь у Міжнародному танцювальному конкурсі «Megapolis» м. Харків. Він є одним з найкращих фестивалів в СНД, який об’єднує безліч танцювальних напрямків і збирає більше 5000 танцюристів з різними рівнями підготовки в різних номінаціях і категоріях. «Megapolis» має статус фестивалю-конкурсу, що дає можливість позмагатися з достойними конкурентами, показати свої здібності та насолодитися феєрією хореографічного свята.

Візитною карткою фестивалю є серія безкоштовних майстер-класів з постановочної роботи і основам різних танцювальних напрямків для танцюристів і викладачів.
Завдання організаторів є показати принципово іншу модель проведення фестивалів, де колективи змагаються і паралельно можуть отримати безцінний багаж знань і позитивних емоцій. Чітка організація і доступність участі у фестивалі – головні складові «Megapolis».
Журі фестивалю: Олена Пуль – Одна із популярних танцівниць України, фіналістка проекту «Танцюють всі»; Роман Горбач – головний хореограф проекту «Танцюють всі», хореограф спектаклю «Барон мюнхаузен»; Наталя Секіріна – професійна танцюристка в сучасних стилях танцю.
Учасники змагалися в 146-х номінаціях, в кожній номінації було представлено від 10 до 30 номерів. Хореографічний колектив сучасного танцю «Арабеск» ДНЗ «Гадяцьке ВПАУ» виконав танець «Пливе кача…», в номінації – Стилізований народний танець і був нагороджений дипломом Срібного призера. Хореографічний колектив народного танцю «Дивограй» ДНЗ «Гадяцьке ВПАУ» виконав «Циганський танець», в номінації – Народна хореографія і також отримав диплом Срібного призера.
Вітаємо!!! Ви найкращі!!! Творіть, розвивайтеся, даруйте задоволення глядачам, а головне отримуйте його від свої здобутків. Так тримати!!!