Студенти Полтавщини можуть позмагатися за гранти на оплату навчання

Студенти Полтави та області мають нагоду долучитися до всеукраїнського конкурсу «Розумним Бути Модно». Його переможці отримують грошові гранти на оплату навчання. 

Про це повідомляють на офіційному сайті Полтавської міськради.

Зокрема до списку вишів, абітурієнти та студенти яких можуть брати участь у конкурсі, увійшли Полтавська державна аграрна академія та Полтавський національний педагогічний університет імені Короленка. Конкурс стартував у травні, але прийом робіт, ще триватиме до 30 вересня. Для участі потрібно написати есе на тему: «Україна: проблеми та напрямки їх вирішення на шляху до інтеграції в ЄС».

Конкурсант самостійно визначає найбільш актуальне на його думку питання/проблему, щодо головної тематики. Проведене дослідження має бути оформлене у вигляді есе. Робота має містити чітке та аргументоване вираження бачення проблеми, методів вдосконалення, шляхів покращення, а також висновки щодо відображених в есе досліджень.

Особлива увага буде звертатися на академічну доброчесність при роботі над науковим дослідженням. Для запобігання копіюванню матеріалів з відкритих джерел, всі роботи будуть проходити перевірку унікальності.

Роботу потрібно надіслати на електронну адресу education@likar.info, вказавши у темі повідомлення «на конкурс».

Оцінювання конкурсних робіт експертною радою з професорами та спеціалістами Вищих навчальних закладів відбудеться до 20 жовтня. А за три дні вже мають оголосити, які роботи визнані найкращими.

Переможці отримують можливість оплатити рік, півріччя або семестр навчання. Студенти ж державної форми навчання отримають грошові гранти у вигляді стипендій, відповідно до розміру оплати за навчання на факультеті.

Із повним переліком умов та правилами написання робіт можна ознайомитися за посиланням.

Конкурс проводитися компанією «Open Media Group» та медіа ресурсами:

  • info – Інформаційний портал про здоров’я та медицину;
  • e-kvytok.kiev.ua – Сервіс бронювання авіаквитків, жд квитків, автобусних білетів;
  • info – Інформаційний портал для батьків про дітей;
  • nadra.com.ua – Сервіс підбору кредитів онлайн, мікрокредитів.