Сьогодні відзначають Трійцю: що слід мати на столі і чого не варто робити

7 червня християни святкують Трійцю. Вшановують Пресвяту Трійцю: Отця, Сина і Святого Духа. У народі цей день називають Зелені свята.

Святкують через 50 днів після Великодня. Звідси й ще одна назва свята – П’ятидесятниця. У цьому році дата свята збіглася як у католиків, так і у православних.

Традиції Зелених свят пов’язані з відродженням життя. Люди прикрашають будинки зеленими гілками дерев і запашними травами, які символізують все живе на землі. Зіллям і квітами прикрашають храми.

На Трійцю збирають лікарські трави

На Трійцю можна їсти все. Тому свято відзначали за обіднім столом, у колі сім’ї та близьких людей. Головним частуванням завжди був коровай. Також основними стравами були пиріжки та м’ясні страви.

Скатертину, якою застеляли святковий стіл в Трійцю, зберігали з вірою, що вона здатна притягувати заможних женихів чи працьовитих наречених.

Якщо зранку винести і покришити свіжу випічку на город, можна таким чином задобрити духів покійних родичів, щоб ті піклувалися про живих у засвітках.

У народі вірили, якщо посвататися на Трійцю й одружитися на Покрову (14 жовтня), то сімейне життя буде довгим і щасливим.

Не варто братися за прибирання будинку. Це роблять перед святом. Прання та шиття – забороняються.

Не рекомендують на Зелені свята ходити на кладовище. Для цього є спеціальний день – Троїцька Батьківська субота – напередодні.

Не можна купатися, щоб не залоскотали русалки. Забороняється робити віники з гілок дерев, будувати дерев’яні паркани. Тобто, не використовувати природу в корисливих цілях.

На Трійцю дівчата ворожили, жінки збирали цілющі трави для лікування на весь рік. Рослини, зібрані цього дня, – потужний оберіг і ліки від багатьох хвороб. Ще виготовляли талісмани і обереги для всіх членів сім’ї.

Чоловіки та парубки організовували розваги.