Творча майстерня “Вулик” провела ігровий квест «Таємниця шпигуна»

“Агенти Сміт, Джон, Зеро, Медуза та шпигун-ветеран Дід Андеграунд заручившись підтримкою трьох детективних агенств з найкращими нишпорками, беруться розгадати таємне послання агента Наба Журда і…”

А що було далі про це дізналися усі, хто, незважаючи на прохолодну погоду, завітав до “Вулика” на недільний пілотний захід творчої майстерні – ігровий квест «Таємниця шпигуна»! Унікальні локація та завдання, колоритні персонажі та енергетика учасників створили неповторну атмосферу і дозволили показали високий клас у вирішенні усіх етапів квесту: будь то пошук захованих артефактів, чи розгадування головоломок, а чи виконання творчих завдань.

По закінченню заходу діти змогли отримати заслужену безкоштовну чашку чаю від нашого давнього партнера – магазину «Вікторія». До речі, цей заклад був ще й локацією у проходженні квесту! Висловлюємо щиру вдячність власниці закладу Альона.Валеріївна Крохмальна за допомогу і сподіваємось на подальшу співпрацю. Особлива подяка Сергій ВасильчукСергей Малько та Вова Лирик за активну участь у підготовці та проведенні заходу, а також у підготовці «Вулика до початку нового сезону!

Усім, хто був присутній на цьому оригінальному проекті, організатори вручили іменні сертифікати та солодкі презенти. Але нічого не зрівняється з тією порцією адреналіну і нових вражень, що їх отримали учасники недільної пригоди!

Пропонуємо переглянути найяскравіші моменти заходу, хоча фото не передають усієї динаміки і емоційності. Можемо лише зауважити, що, хто не побував на «вуличному» ігровому квесті, ви втратили дещо неймовірне! Але поспішаємо заспокоїти: ми плануємо регулярно проводити подібні заходи, поступово збільшуючи масштаби локацій та ігрових завдань. Тож слідкуйте за нашими новинами і готуйтеся до нових пригод!

Вулик гуде – Вулик вражає!

Джерело.