Театральне дозвілля в Полтаві: що покажуть у січні

У січневі дні в Полтаві чималий вибір розваг, Полтавський академічний обласний український музично-драматичний театр імені М. В. Гоголя також підготував для містян і гостей чудові спектаклі.

«Снігова королева» – прем’єра цього зимового сезону, буде знову радувати родини і в січні. Глядач побачив виставу у грудні, але квитків на грудневі покази майже не можна було купити, бо заздалегідь їх замовили різні колективи (школи тощо). Тож чудова нагода  піти на спектакль пізніше, коли менший ажіотаж.

«Буратіно» та «Малюк і Карлсон» – ці вистави також покажуть для дітлахів на канікулах.

 

«Ніч перед Різдвом» за Миколою Гоголем традиційно буде до Різдва.

На Тетянин день запланований концерт оркестру та солістів театру, тож любителів прекрасної музики чекає півторагодинний вечір музики.

Три рази протягом січня також можна буде побачити гучну прем’єру, яка вивертає душу, змушує серце битись частіше та змінює уявлення про театр – настільки потужно заявила про себе вистава «Політ над гніздом зозулі» від режисера Сергія Павлюка.

Ми писали про трагікомедію.

«Остання любов гетьмана», «Майстер і Маргарита – одні з візитівок театру, які дуже люблять глядачі, у січні 2019-го буде змога відвідати театр та побачити ці спектаклі.

Про квитки дбайте заздалегідь, бо останні роки драматичний театр настільки став популярним, що потрапити туди не так і просто – бракує квитків.

Джерело. http://kolo.news/category/afisha/11914