Тмошенко вдалася до технологій підкупу виборців, у зв’язку з втратою лідерських

Тимошенко вдалася до технологій підкупу виборців, в зв’язку з втратою лідерських позицій на виборах – Артур Герасимов

Кількатижневий галас Юлії Тимошенко про те, що хтось скуповує голоси, мав на меті відволікти увагу суспільства і прикрити її власну злочинну схему із незаконного фінансування виборчої кампанії, підкупу членів дільничних комісій, та купівлі голосів, – заявив Голова фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Артур Герасимов на засіданні Погоджувальної Ради лідерів парламентських фракцій та голів комітетів.

«Минулого тижня сталася доволі безпрецедентна подія в політичній історії України. Вперше викрито загальнонаціональну мережу чи, говорячи простою мовою, сітку з організації підкупу виборців. В результаті 44 обшуків, її сліди виявлені у 13 областях України. І, судячи з наявних документів, її створення мало на меті купити близько одного мільйона голосів виборців. Зокрема, за місцями обшуків знайдено інструкції, кошториси, розписки та звіти. Вся ця діяльність оплачувалась готівкою. Найбільше обурює те, що серед кураторів в областях були громадяни Росії. Та ще й які – колишні довірені особи Жириновського та працівники штабу Путіна. Нам незрозуміло, з яких причин правоохоронні органи, під час оприлюднення цієї інформації,не назвали ні імен депутатів, які стоять за організацією цієї сітки, ні політичної сили, яку вони представляють. Ця політична сила називається партія “Батьківщина”. Лідер цієї партії – Юлія Тимошенко. І у першу чергу вона несе всю повноту політичної відповідальності», – заявив Артур Герасимов.

За словами Голови фракції БПП, однією з причин того, що Тимошенко вдалася до таких технологій, є втрата нею лідерських позицій на виборах. Згідно з опитуваннями найбільш авторитетних соціологічних центрів України, вона вже не потрапляє до другого туру. «Очевидно, що суспільство втомилося від її тривалої політичної кар’єри і не вірить їй, особливо на тлі того, що поширення неправди стало візитною карткою Тимошенко», – заявив Артур Герасимов.

«Ми підтримуємо посилення кримінального  покарання за подібні дії, але вимагаємо, щоб вже згідно з чинним законодавством таке покарання настало, і щоб ніхто не міг сховатисЯ за депутатськими мандатами партії “Батьківщина”. Відповідальність мають понести не тільки рядові учасники схеми, але й її замовники», – підкреслив лідер фракції БПП

Парламентар нагадав, що в країні поки є лише один приклад отримання реального терміну за підкуп виборців: мешканку Одеської області засуджено до п’яти з половиною років за купівлю голосів на користь партії “Батьківщина”. «Маю відповідально заявити, – ця жінка страждає за Юлію Володимирівну Тимошенко», – сказав Артур Герасимов.