ТОВ “Біобаланс” – провідна компанія, що займається біометодом, має власне виробництво

Сьогодні багато хто дивується, як багато говорять про відсотки канцерогенних речовин в продуктах, про зростання алергічних складових в продуктах сільськогосподарського виробництва і як ми всі жили без біологічних методів захисту врожаїв. Однак незаслужено забуто, що на території колишнього СРСР працювало понад 1000 лабораторій, де розводили ентомоакаріфагів і вирощували матеріал для біометодів захисту сільгосп і лісових угідь від шкідників. У наш час країни з розвиненою економікою (Канада, США, країни Європи) мають десятки лабораторій, які вирощують комах (ентомоакаріфагів) і виробляють мікробіологічні препарати, що використовуються для біометодів захисту овочевих і плодово-ягідних, та технічних культур.
Суть біологічного захисту рослин полягає у використанні проти шкідливих організмів їхніх природних ворогів (хижаки, паразити, гербіфаги) і продуктів їхньої життєдіяльності.
Головна мета біологічного захисту рослин — отримання високоякісної (екологічно безпечної) продукції за умови збереження біологічного різноманіття біоценозів.
Безумовно, метод біозахисту дещо складніше, ніж багаторазове розпорошення хімікатів. Але для тих, хто не байдужий до землі і дивиться у майбутнє, обґрунтоване і своєчасне застосування біологічних засобів захисту дозволяє зменшити витрати і отримати здоровий врожай як зараз, так і в довгостроковій перспективі.

ТОВ “Біобаланс” – провідна компанія, що займається біометодом, має власне виробництво та працює на всій території України (крім Донецької, Луганської).
Компанія має позитивний результат у використанні біометоду на ділянках гібридизації.