Топ-4 фактори, які різко знижують імунітет

Медики розповіли, які чотири фактори здатні різко знижувати захисний потенціал імунітету. В умовах пандемії коронавірусу дуже важливо, аби добре функціонувала наша імунна система.

Отже, уникайте цих головних факторів, які різко знижують імунітет:

Замерзання

Коли ми замерзаємо, слизова оболонка носа і горла погано забезпечується кров’ю – це полегшує проникнення патогенів в організм. У холодну пору року важливо адекватно тепло одягатися, і особливо важливо, щоб не мерзли ноги.

Занадто інтенсивні фізичні навантаження

Важка робота, виснажливі тренування теж є фактором, різко знижує імунітет. Дослідження показали, що підвищені навантаження сприяють зменшенню кількості лейкоцитів в організмі.

Знеболюючі

Парацетамол, ібупрофен і АСК блокують фермент, без якого неможливе утворення відповідних антитіл. Медики радять не приймати цих препаратів на початку захворювання при ще слабких симптомах.

Алкоголь і сигарети

Кожен з цих доданків має властивість деактивувати імунні клітини. У сезон зростання інфекцій лікарі настійно рекомендують прагнути до зниження споживаної кількості спиртного і тютюну і тим більше не вживати їх разом – таке поєднання завдає по-справжньому руйнівний удар по імунітету.

Фахівці назвали 5 продуктів, які необхідно включити до раціону для зміцнення імунної системи. Під час пандемії коронавірусу як ніколи важливо стежити за своїм здоров’ям.