Триває обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад Полтавської області

Конкурсний відбір проєктів місцевого розвитку, ініційованих органами місцевого самоврядування

  Полтавська обласна рада однією з перших в Україні започаткувала в 2010 році обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад, метою якого є підвищення спроможності органів місцевого самоврядування Полтавщини, соціальної активності громадян у вирішенні актуальних проблем розвитку територій, а також поширення позитивного досвіду, набутого у процесі їх реалізації.

Фінансування проєктів передбачається за рахунок коштів обласного бюджету та бюджетів органів місцевого самоврядування, а також інших джерел, не заборонених чинним законодавством. Видатки обласного бюджету складають до 50 % від очікуваної вартості проєкту.

В Інвестиційному відділі Полтавської обласної ради нагадують, що подані проєкти розділяють на дві категорії: I категорія це проєкти сільських, селищних, міських рад, II категорія – спільні проєкти, що реалізуються органами місцевого самоврядування – суб’єктами співробітництва. Відповідно співфінансування з обласного бюджету розподіляється за категоріями: не більше 600 тисяч гривень для проєктів I категорії та не більше 800 тисяч гривень для проєктів II категорії.

За даними порталу Smart Region Полтавської області, нині на конкурс поданий один проєкт – про будівництво велодоріжок у Миргороді.