Україна посіла четверте місце в рейтингу найдешевшого інтернету

Україна потрапила до переліку країн з найдешевшим мобільним інтернетом, зайнявши четверте місце після Індії, Киргизстану та Казахстану.

Перше місце серед країн з найдешевшим мобільним інтернетом займає Індія. Середня ціна одного гігабайта даних мобільних тут варто 0,26 долара, свідчать дані дослідження Worldwide mobile data pricing, в якому оцінюється вартість послуг передачі даних в 230 країнах

Серед країн СНД, де також мобільні дані одні з найдешевших в світі, Киргизстан займає друге місце в рейтингу. Середній показник в цій країні – 0,27 долара, що випереджає Казахстан, який займає третє місце з ціною 0,49 долара за гігабайт інтернету. На четвертому місці – Україна, де вартість мобільного інтернету становить 0,51 долара за гігабайт.

Для порівняння, найбільш дорогі мобільні дані в таких країнах як: Зімбабве (середня вартість мобільного інтернету 75 дол за гігабайт), Греція (майже 33 дол), Чад (23 дол), Швейцарія (понад 20 дол), Туркменістан (майже 20 дол) , Гренландія (близько 17 дол), Мозамбік (близько 16 дол), Португалія (14 дол), Норвегія (13 дол).