Український тренд: 6 варіантів вишивки на одязі

Українські мотиви вже давно стали наймоднішими в гардеробі будь-якої модниці.  Багато популярних дизайнерів вже давно використовують українські мотиви у своїх образах. Ну, а ми, українці, просто не можемо не скористатися новим трендом.

 

Стилісти закликають носити вишиванку з легкими повітряними сукнями, вільними блузами і топами, сорочками, спідницями і навіть з джинсами. Як стверджують модниці з усього світу, вишивку можна сміливо поєднувати з повсякденними образам.

Так, наприклад, легкі літні сукні з вишивкою найкраще поєднувати з босоніжками або білими кедами. А ось світлі блузи і сорочки з українською вишивкою гармонійно будуть виглядати під світлі штани або джинси. Спробуй під такий образ додавати яскраві аксесуари у вигляді незвичайної сумочки, пояса з вишивкою або масивних сережок.

 

 

Не менш ефектно виглядають джинси з вишивкою. Яскраві брюки добре поєднуються з відкритим взуттям і вільними блузами. Також зверни увагу на спідницю з вишивкою.

Також спробуй зробити легкий акцент у вигляді українських мотивів у своєму образі: додай сумочку або взуття з вишивкою. Такий образ точно буде виглядати не нудно і дуже стильно!