Україну накриє потужна магнітна буря

Фахівці повідомляють, що сьогодні, 10 серпня, в Україну прийде потужна магнітна буря. Експерти розповіли в чому її небезпека.

Таким чином магнітні бурі прийдуть в Україну у такі дні: 2, 3, 10, 13, 14, 16-20, 29 серпня.

Потужна магнітна буря є особливо небезпечним періодом для метеозалежних людей. Вони можуть відчувати ряд негативних симптомів серед яких: запаморочення, головний біль, нудоту, загальну слабкість, загострення хронічних захворювань тощо.

Проте, експерти розповідають як можна захистити себе від негативного впливу магнітних бур. Для початку потрібно не забувати і не ігнорувати ранкову зарядку, а також звернути увагу на контрастний душ. Якщо для вас це в новинку, знайте сьогодні ідеальний день для таких нововведень у звичний режим дня. Окрім цього варто слідувати правильному раціону протягом доби. Їсти якомога більше овочів та фруктів. Це надасть заряд бадьорості на весь день.

Уникайте сьогодні різноманітних конфліктів та стресових ситуацій, як на роботі, так і вдома. Пам’ятайте, що будь-який стрес завжди позначається на здоров’ї. А сьогодні особливо. Адже під час магнітних коливань організм людини дуже чутливий до всіх подразників: як зовнішніх, так і внутрішніх.

Ну і авжеж сон. Не варто сьогодні допізна засиджуватися на роботі, за ноутбуком чи з телефоном перед тим як лягти спати. дайте вашому мозку трішки відпочити від нової інформації. Витратьте вечірній час на себе: прийміть ванну, зробіть різні б’юті процедури. Не зайвим буде і випити чашку трав’яного чаю перед сном. Це допоможе розслабити нервову систему та заспокоїти організм перед сном. Нагадаємо, що найкращий сон той, який триває 8 годин.