Українців попередили про нову схему шахрайства у соцмережах

За відповіді на кілька запитань у соцмережах шахраї списують гроші з карток

Державний «ПриватБанк» попередив своїх клієнтів про появу в Україні нової шахрайської схеми з використанням «призових опитувань» в соціальних мережах на шахрайських сайтах, де під приводом виплати коштів за відповіді на кілька запитань шахраї отримують доступ до особистих фінансових даних учасників і списують гроші з карт.

Як повідомила прес-служба банку, «ПриватБанк» ніколи не організовував і не проводить в соцмережах чи на інших інтернет-ресурсах вікторин або опитувань з виплатою грошових призів.

«Якщо ви отримали пропозицію про участь в «призовому» опитуванні, переходити за посиланнями на сайт шахраїв або вказувати свої особисті дані не можна. Ви не тільки гарантовано втратите гроші як «комісію» за виграш, а й дасте шахраям можливість використовувати дані карт для крадіжки коштів», – наголошується в повідомленні.

Служба безпеки фінустанови проводить необхідні заходи для блокування шахрайських ресурсів, рахунків і карт шахраїв і просить всіх клієнтів, які стали їхніми жертвами, зв’язатися з банком у будь-який зручний спосіб для вжиття необхідних заходів безпеки щодо карт, дані яких виявилися в руках шахраїв.