Українці почали страхуватись від Covid-19

Українці почали масово страхувати своє здоров’я у банках. Щомісячна сума залежить від кінцевої суми виплати. Вона може бути від 50 до 100 тис. грн та віку особи, яка страхується.

“Застрахував всю родину. Найдорожче страховка обійшлася моїй матері, якій 65 років. Її щомісячний платіж 200 гривень. Найдешевше 13-річній доньці – 50 гривень. Нам із дружиною до 41 року, тому ми заплатимо по 75. Якщо раптом захворіємо, банк виплатить страховку в розмірі 50 тисяч гривень. Цього року вперше застрахувався через епідемію коронавірусу. Чув, що в Одесі чоловік на лікування потратив 17 тисяч гривень. Порадились з родиною і вирішили, що платити невелику суму щомісяця краще, ніж одноразово витягти з кишені багато грошей. Так само і мої колеги почали страхувати свої родини”, – каже вінничанин Олег Рибачук, який працює юристом.

Попит на послугу страхування у банках зріс. Переважно люди укладають договори на 50 тис. грн. У перелік входять основні хвороби та ускладнення лікування від Covid-19. Страхування пропонують кілька фінустанов. Найбільша страхова сума 200 тис. грн.

“Страхують людей три компанії, оплата проводиться через банк. У разі настання страхового випадку, потрібно зателефонувати на гарячу лінію і повідомити оператора. За кілька днів людина отримає виплату на власний рахунок. Кількість бажаючих застрахувати своє здоров’я дійсно зросла. Дуже багато звертається людей від 35 до 50 років”, – каже спеціаліст одного з банків Аліна Синюк.