Уряд готується до посилення карантину

Міністерство охорони здоров’я пропонуватиме посилити карантинні обмеження. Йдеться про повну заборону масових заходів, заборону роботи спорт-комплексів і басейнів, а в ТРЦ дозволити працювати виключно магазинам. Про це заявив заступник міністра охорони здоров’я, головний санітарний лікар Віктор Ляшко на брифінгу.

“Сьогодні МОЗ хоче запропонувати уряду додаткові карантинні обмеження на території України. Вони стосуватимуться обмеження діяльності зон харчування, дитячих кімнат і розважальних зон у торговельно-розважальних центрах. Хочемо, щоб у торговельно-розважальних центрах працювали лише магазини для того, щоб люди могли купити необхідні їм речі і, щоб це не впливало на економіку нашої країни.

Також хочемо просити уряд заборонити проведення всіх масових культурних заходів.

Обмежити діяльність спортивних залів, фітнес-центрів, басейнів.

Заборонити діяльність суб’єктів господарювання, які не дотримуються протиепідемічних норм, що прописані в постанові Кабінету міністрів України.

Це дозволить органам контролю застосовувати заходи адміністративного впливу і карати саме тих, хто порушує протиепідемічні норми, а ті, хто дотримуються – щоб могли працювати в умовах карантинних обмежень”, – цитує Ляшка “Українська правда”.